Facebook Facebook Facebook
Jobs

Fyzioterapeut (m/ž/d)

Arbeitsort:
Drážďany/Freiberg
Jobdetails:

Nabízíme vám
odpovědnou pozici v dynamické společnosti, široké a zajímavé spektrum práce s pravidelnou odbornou výměnou a možností interního vzdělávání.
pracovat v přátelském, kompetentním a angažovaném týmu.
zajímavou a rozmanitou práci
bezpečné pracoviště
regulovaná pracovní doba a plánování volného času zaměstnanců.
podpora dalšího vzdělávání v rámci našeho programu dalšího vzdělávání.
plat orientovaný na výkon v moderní rehabilitační klinice.
pro ortopedii/úrazovou chirurgii,
interní lékařství/kardiologie,
neurologie / neurologické
včasná rehabilitace a
Speciální klinika Parkinsonovy choroby

Ihr Aufgaben:

Provádění a zajištění fyzioterapie odpovídající nálezům v individuální a skupinové terapii.
Hodnocení a dokumentace týkající se pacienta
instrukce a doporučení pomůcek
Poradenství a vedení příbuzných
mezioborová spolupráce se všemi odbornými skupinami naší kliniky.

Erforderliche Kenntnisse:

Váš profil
Ukončené odborné vzdělání se státním uznáním jako fyzioterapeut.
odbornou způsobilost v oblasti interní medicíny, ortopedie, neurologie a včasné rehabilitace.
týmový, interdisciplinární a zodpovědný styl práce.
vysoká motivace k práci a kompetentní vystupování vůči svěřeným pacientům.
Ztotožnění se s posláním naší společnosti a kliniky

Erforderliche Qualifikation:

Arbeitszeit:
3-Schichtsystem
Vergütung:
odměna závislá na výkonu

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt