Facebook Facebook Facebook
Jobs

Obráběč kovů / zámečník / svářeč (m/ž/d)

Arbeitsort:
Wilsdruff
Jobdetails:

Jsme úspěšná a inovativní společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí a hledáme kováře / obráběče kovů / svářeče (m/ž) s nástupem ihned nebo později na plný úvazek. Náš rodinný podnik nabízí vynikající pracovní atmosféru a pracovní klima. Čeká vás příjem orientovaný na výkon, stálé zaměstnání a také firemní benefity řízené majitelem, pracovní oblečení zdarma, kvalitní nářadí a nejmodernější svářecí technika. Pečlivá indukce je pro nás samozřejmostí.

Nabízíme:

Nadprůměrná odměna při zaměstnání na plný úvazek
intenzivní školení
regulovaná pracovní doba, žádné směny
příspěvek na péči o dítě
pracovní smlouva na dobu neurčitou
pracovní oděv včetně úklidu ve firmě
měsíční příspěvek na dopravu / poukázka na benzín

Ihr Aufgaben:

Samostatná a nezávislá výroba, zpracování a montáž dílů z kovových a ocelových konstrukcí podle zadaných výkresů.
Nezávislé zajištění kvality
Výroba na míru, např. svařované konstrukce, brány a ploty, zábradlí a schody.

Erforderliche Kenntnisse:

Žádoucí je společenskost a schopnost pracovat v týmu.
Smysl pro odpovědnost
Dobré až velmi dobré dovednosti ve svařování metodou MAG.
Znalost svařování hliníku a nerezové oceli metodou TIG je žádoucí, ale není podmínkou.
Ukončené odborné vzdělání v oboru obráběč kovů, stavební mechanik, zámečník, svářeč nebo srovnatelné vzdělání.
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost německého jazyka je výhodou, ale není podmínkou.

Erforderliche Qualifikation:

Arbeitszeit:
Vollzeit
Vergütung:
od 2 200 €/měsíc podle kvalifikace

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt