Facebook Facebook Facebook
Jobs

Ošetřovatelský asistent (m/ž/d)

Arbeitsort:
Drážďany/Freiberg
Jobdetails:

Díky své osobnosti, dovednostem a nasazení jste důležitým společníkem našich pacientů na cestě k samostatnějšímu a lepšímu životu.

Nabízíme vám:
regulovaná pracovní doba a plánování volného času zaměstnanců.
individuální a kvalifikované úvodní školení
odpovědnou pozici v dynamické společnosti, široké a zajímavé spektrum práce s pravidelnou odbornou výměnou a možnostmi interního i individuálního dalšího vzdělávání.
pracovat v přátelském, kompetentním a angažovaném týmu.
zajímavou a rozmanitou práci
jisté zaměstnání s různorodými a zodpovědnými úkoly.
podpora dalšího vzdělávání v rámci našeho programu dalšího vzdělávání.
výkonově orientované odměňování v moderní rehabilitační klinice

Ihr Aufgaben:

Oblast odpovědnosti
pomoc při zajišťování komplexní ošetřovatelské péče v souladu s cíli rehabilitačních úkolů.
Základní péče a pomoc při léčbě
Aktivní spolupráce v týmu
mezioborová spolupráce se všemi odbornými skupinami naší kliniky.

Erforderliche Kenntnisse:

Váš profil
absolvoval školení jako ošetřovatelský asistent
ideálně máte zkušenosti s pacienty v oborech neurologie, interní medicína/kardiologie, ortopedie/úrazová chirurgie nebo s ranou fází rehabilitace B/odvykání.
Pracujete samostatně a zodpovědně, jste flexibilní a dokážete pracovat pod tlakem.
Máte odborné a sociální schopnosti a vynikající komunikační dovednosti.
Do týmu vnášíte svůj pozitivní přístup k profesi.
Máte vysokou motivaci k práci a kompetentní přístup k pacientům, kteří jsou vám svěřeni do péče.
Znalosti EDP jsou žádoucí
Identifikace s naší společností

Erforderliche Qualifikation:

ukončené vzdělání ošetřovatelského asistenta

Arbeitszeit:
3-Schichtsystem
Vergütung:
podle kvalifikace, od 2 400 €/měsíc

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt