Facebook Facebook Facebook
Jobs

Sestava pracovního plánovače (m/ž/d)

Arbeitsort:
Radebeulu
Jobdetails:

Vaší budoucností je dohled nad montáží komponentů a celků, nabízíme Vám práci plánovače montáže f/m/d v Radebeulu nebo Reinsbergu s pracovní smlouvou na dobu neurčitou.

Co vám nabízíme:

  • Rychlé testy zdarma i pro volný čas
  • Možnost týdenních záloh pro vaši finanční nezávislost
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou pro vaše sociální zabezpečení
  • Atraktivní plat odpovídající vašim dovednostem a znalostem
  • Dovolená a vánoční bonus ve výši 150 eur hrubého ročně, který se zvyšuje za vaše malá dodatečná přání.
  • Zkrácená zkušební doba + žádný blok dovolené během zkušební doby pro vaši flexibilitu
  • Možnost převzetí po 6-9 měsících
Ihr Aufgaben:
  • Příprava pracovních plánů pro montáž
  • Technologická podpora pro montážní skupiny a jednotky
  • Další vývoj montážních procesů, digitální transformace
  • Specifikace přípravků a přípravků připravených k montáži
  • Provádění studií časové hospodárnosti, včetně synchronizace průtokových sestav.
Erforderliche Kenntnisse:
  • Sebevědomá práce s technickou dokumentací
  • Základní znalosti teorie designu, technologie výroby
Erforderliche Qualifikation:
  • Ukončené vysokoškolské studium v inženýrském oboru

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt