Facebook Facebook Facebook
Jobs

Uklízeč (m/ž/d)

Arbeitsort:
Drážďany, Freital
Jobdetails:
  • Bezplatné možnosti testování Corony u nás na místě
  • Možnost týdenních záloh pro vaši finanční nezávislost
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou pro vaše sociální zabezpečení
  • Atraktivní mzda odpovídající vašim dovednostem a znalostem
  • Dovolená a vánoční bonus ve výši 150 eur hrubého ročně, který se zvyšuje za vaše malá dodatečná přání.
  • Zkrácená zkušební doba + žádný blok dovolené během zkušební doby pro vaši flexibilitu
  • Možnost převzetí po 6 měsících
Ihr Aufgaben:
  • Čištění podlahy vysavačem a mopem
  • Čištění hygienických zařízení
  • Likvidace odpadu
Erforderliche Kenntnisse:
  • Rádi s sebou přinesete zkušenosti s úklidem
  • Spolehlivost vás odlišuje
  • Dochvilnost a smysl pro pořádek jsou pro vás samozřejmostí.
  • Znalost německého jazyka alespoň na úrovni C1
Arbeitszeit:
Na částečný úvazek

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt