Facebook Facebook Facebook
Jobs

Vedoucí lékař pro specializovanou oblast neurologie se zaměřením na Parkinsonovu chorobu (m/ž/d)

Arbeitsort:
Drážďany
Jobdetails:

Naše klinika je jedinou certifikovanou specializovanou klinikou na Parkinsonovu chorobu v Sasku a léčí pacienty s Parkinsonovou chorobou ve všech fázích onemocnění i s centrálními pohybovými poruchami.

Nabízíme vám

odpovědnou pozici v dynamické společnosti, široké a zajímavé spektrum práce s pravidelnou odbornou výměnou a možností interního vzdělávání
spolupráce v přátelském, kompetentním a angažovaném týmu
zajímavou a rozmanitou práci
bezpečné pracoviště
regulovaná pracovní doba
podpora dalšího vzdělávání v rámci našeho programu dalšího vzdělávání.
mzda závislá na výkonu

Ihr Aufgaben:

Odpovědnosti

Péče o pacienty v neurologické rehabilitaci se zaměřením na Parkinsonovu chorobu
Úprava perorální léčby a léčby pumpou
Úprava pacientů s hlubokou mozkovou stimulací
Příprava rehabilitačních plánů pro konkrétního pacienta
Dohled a vedení rezidentů
Elektrofyziologická vyšetření (EMG, NLG, EEG, multimodální evokované potenciály).
Duplexní a dopplerovská sonografie (extra- a transkraniální)
mezioborová spolupráce se všemi odbornými skupinami a odděleními naší kliniky.

Erforderliche Kenntnisse:

Váš profil

ukončené lékařské studium a specializační vzdělávání v oboru neurologie.
Zájem o extrapyramidové pohybové poruchy a neurologickou rehabilitaci
týmový, interdisciplinární a zodpovědný styl práce.
vysoká motivace k práci a kompetentní vystupování vůči svěřeným pacientům.
Ztotožnění se s posláním naší společnosti a kliniky

Erforderliche Qualifikation:

Ukončené lékařské studium a specializační vzdělávání v oboru neurologie

Vergütung:
leistungsorientierte Vergütung

Přihlaste se nyní!

Es wird das aktuelle Datum mit Uhrzeit ab dem Versand des Formulares gesetzt